niedziela, 6 kwietnia 2014

Littlest Pet Shop are also happy!


MiniaturaWięc wreszcie nadszedł ten oczekiwany przez nas film. Pudi zebrały wszystkie filmy, które dostały od swoich widzów i złączyły w jeden film. Jeśli Wasz film tam się nie znalazł, to oznacza, że nie został wysłany. Pudi dostały ponad 100 filmów, dlatego piosenka "Happy" leci dwa razy.
https://www.youtube.com/watch?v=GBYVGymRX5A

wtorek, 1 kwietnia 2014

Pożegnanie z kanałem (Prima aprilis)

Miniatura
Na początku bardzo nas to zasmuciło, ale na koniec filmy... TAM TARA RAM TAM TAM! Prima aprilis! Nie wiemy, czy chodziło o prima aprilis, taki żart, czy że na prawdę odchodzą, ale raczej chodzi o prima aprilis.
https://www.youtube.com/watch?v=FVewbJNVaSk

poniedziałek, 24 marca 2014

Legenda Fiapais #3

Miniatura
Lir opowiada przybyszom, że mieszkała tu kiedyś z siostrami, lecz one zostały porwane, więc została sama. Lir dyryguje innymi, aby oni sprawdzili, czy też mają moce, tak jak Elusidor. Okazuje się, że wszyscy mają moce, oprócz kolegi Azura, szarego doga, który włada wodą. Po kilku godzinach Lir wyznacza pokoje do spania. Okazuje się, że Elusidor musi mieć jak najlepsze warunki.
https://www.youtube.com/watch?v=2UJgG3ZNEho

sobota, 15 marca 2014

Legenda Fiapais #2

Miniatura
Elusidor, Amareon, Wiswerko, Azur i jego kolega znajdują się w pokoju spanielki. Przestraszona Lir myśli, że są oni wysłannikami złych władców Fiapais. Nie pamiętają oni swoich imion. Zaczynają opowiadać, jak się tu znaleźli. Każdy mówi to samo: że czytał książkę i zasnął. Lir pokazuje im księgę taką samą, którą oni czytali. Okzuje się, że waszyscy znajdują się w innym równoległym świecie i nie mogą wyjść z domu Lir, bo złapią ich wysłannicy Toryfera. Niespodziewanie zagrzmiał piorun, ponieważ Elusidor przeczytała zaklęcie. Okazuje się, że zaklęcie zadziałało, ponieważ Elusidor jest z piątki wspaniałych.
https://www.youtube.com/watch?v=WxYosXEiSqk&list=UUn5aK2MvL-n87YNUkgrjEyQ